Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
he: סיומת

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Create
he: יצירה

en: Width
he: רוחב

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
he: השם מהווה חלק מכתובת  הURL של התמונות שיווצרו. אפשר להשתמש רק באותיות לועזיות קטנות, ספרות, מקפים (-) ומקף תחתון (_).

en: Image style
he: סגנון תמונה
