Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Width
hy: Լայնություն
