Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
lt: Priesaga

en: No
lt: Ne

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Create
lt: Kurti

en: Width
lt: Plotis

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
