Responsive images and styles (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: No
ro: Nu

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Width
ro: Lățime

en: Responsive
ro: Adaptiv
