Responsive images and styles (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
tr: Son ek

en: No
tr: Hayır

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Create
tr: Oluştur

en: Width
tr: Genişlik

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
tr: Ad oluşturulan resimlerin URL'sinde kullanılır. Sadece küçük harf, rakam, alt çizgi (_) ve tire (-) kullanın.

en: Image style
tr: Resim stili

en: Responsive
tr: Duyarlı
