Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Save
es: Guardar

en: Create
es: Crear

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
es: El nombre es usado en las URLs para las imágenes generadas. Use solamente caracteres alfanuméricos, guiones bajos (_) y guiones (-).

en: Image style
es: Estilo de imagen
