Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Save
fi: Tallenna

en: Create
fi: Luo

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
fi: Nimeä käytetään luotujen kuvien osoitteissa. Käytä nimissä ainoastaan aakkosnumeerisia merkkejä, väliviivoja (-) ja alaviivoja (_).

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
