Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Save
hu: Mentés

en: Create
hu: Létrehozás

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
hu: A megadott név az előállított képek webcímében szerepel, emiatt csak kisbetűt, számot, alulvonást (_) és kötőjelet (-) tartalmazhat.

en: Image style
hu: Képstílus

en: breakpoints
hu: töréspontok
