Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Groups
no: Grupper

en: Save
no: Lagre

en: Create
no: Opprett

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
no: Navnet brukes i URL-er for genererte bilder. Bruk kun små bokstaver og tall, understrek og bindestrek.

en: Image style
no: Bildestil
