Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Save
ru: Сохранить

en: Create
ru: Создать

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ru: Это имя используется в адресах генерируемых изображений. Используйте только строчные буквы, цифры, подчёркивание (_) и дефис (-).

en: Image style
ru: Стиль изображения
