Responsive images and styles (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Save
tr: Kaydet

en: Create
tr: Oluştur

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
tr: Ad oluşturulan resimlerin URL'sinde kullanılır. Sadece küçük harf, rakam, alt çizgi (_) ve tire (-) kullanın.

en: Image style
tr: Resim stili
