Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ar: مجموعات

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Create
ar: أنشئ

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ar: يُستعمل الاسم في العناوين URL للصور المولدة. استعمل الحروف اللاتينية والأرقام والشرطات السفلية (_) والشرطات(-) فقط.

en: Image style
ar: نمط الصورة
