Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Create
ca: Crea

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ca: El nom s'utilitza a les URLs de les imatges generades. Utilitzeu només caràcters alfanumèrics en minúscula, guions baixos (_) i guionets(-).

en: Image style
ca: Estil de la imatge
