Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Groups
eo: Grupoj

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Create
eo: Kreu

en: Image style
eo: Bilda stilo
