Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Create
et: Loo

en: Image style
et: Pildi stiil
