Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Create
eu: Sortu

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
