Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Create
gl: Crear

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
gl: O nome é usado nas URL para as imaxes xeradas generadas. Use só caracteres alfanuméricos en minúscula, guións baixos (_) e guións (-).

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
