Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hi: समूह

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Create
hi: बनाएँ

en: Image style
hi: छवि शैली
