Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Create
hr: Stvori

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
hr: Naziv će biti korišten unutar URL-ova za stvorene slike. Unosite samo mala slova, brojeve, donje (_) i srednje (-) crtice.

en: Image style
hr: Stil slike
