Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Create
id: Buat

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
id: Nama ini digunakan dalam URL untuk gambar yang dihasilkan. Gunakan hanya huruf kecil, karakter alfanumerik, garis bawah (_), dan tanda hubung (-).

en: Image style
id: Gaya gambar
