Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Groups
it: Gruppi

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Create
it: Crea

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
it: Il nome viene usato nelle URL delle immagini generate. Usare solo caratteri alfanumerici minuscoli, underscore (_), e trattini (-).

en: Image style
it: Stile immagine
