Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Create
ja: 作成

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
ja: この名称は生成される画像のURLに使われます。英小文字・数字・アンダーライン・ハイフンのみ利用可能です。

en: Image style
ja: 画像のスタイル
