Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
