Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Groups
lt: Grupės

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Create
lt: Kurti

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
