Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Create
nl: Aanmaken

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
nl: De naam wordt gebruikt voor het aanmaken van afbeeldingen. Gebruik alleen kleine letters en cijfers, onderstrepingstekens (_) en koppeltekens (-).

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
