Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Create
sv: Skapa

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
sv: Namnet används i URL:er för genererade bilder. Använd enbart gemena alfanumeriska tecken, understreck (_) och bindestreck (-).

en: Image style
sv: Stilmall för bild
