Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Create
th: สร้าง

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
