Responsive images and styles (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Create
vi: Tạo

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
vi: Tên này sẽ được dùng trong các đường dẫn URL, và chỉ được phép bao gồm các chữ cái viết thường, dấu gạch dưới (_) hay gạch ngang (-).

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
