Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Click here
da: Klik her
