Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Import
es: Importar

en: Save
es: Guardar

en: Click here
es: Pulse aquí
