Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Export
he: ייצא
