Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Groups
pt: Grupos

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Salvar

en: Click here
pt: Clique aqui
