Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Click here
ru: Нажмите здесь
