Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Click here
tr: Burayı tıklayın
