Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Groups
de: Gruppen

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Import
de: Importieren

en: Save
de: Speichern

en: Click here
de: Hier klicken

en: @group (Responsive)
de: @group (Responsiv)
