Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Click here
el: Κλικ εδώ
