Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Click here
fi: Klikkaa tässä
