Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Groups
is: Hópar

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Click here
is: Smelltu hér
