Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit
