Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
mr: समुह

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा
