Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Click here
pl: Kliknij tutaj
