Responsive images and styles (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Click here
sk: Kliknite sem
