Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Comments
be: Каментары

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Blue Lagoon (default)
be: Блакітная Лагуна (па змоўчанні)

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Header bottom
be: Ніз хэдэра

en: Slate
be: Спіс

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Footer first column
be: Першы слупок футэра

en: Footer second column
be: Другі слупок футэра

en: Footer third column
be: Трэці слупок футэра

en: Footer fourth column
be: Чацвёрты слупок футэра

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Triptych first
be: Трыпціх нумар адзін

en: Triptych middle
be: Сярэдні трыпціх

en: Triptych last
be: Апошні трыпціх

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Sidebar background
be: Фон сайдбару

en: Sidebar borders
be: Межы сайдбару

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Plum
be: Слівавы

en: Title and slogan
be: Назва і слоган

en: Firehouse
be: Агністы дом (Firehouse)

en: Ice
be: Лёд
