Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Comments
bg: Коментари

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Header bottom
bg: Долна част на заглавната част

en: Secondary menu
bg: Допълнително меню
