Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Help
ka: დახმარება

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Link color
ka: ბმულის ფერი
