Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (34 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Blue Lagoon (default)
hr: Blue Lagoon (zadano)

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Header bottom
hr: Dno zaglavlje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Triptych first
hr: Triptih prvi

en: Triptych middle
hr: Triptih sredina

en: Triptych last
hr: Triptih zadnji

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan
