Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Blue Lagoon (default)
lv: Lagūna (noklusētā grupa)

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Header bottom
lv: Galvenes apakša

en: Slate
lv: Akmens

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Triptych first
lv: Trīsslejas pirmā sleja

en: Triptych middle
lv: Trīsslejas otrā sleja

en: Triptych last
lv: Trīsslejas trešā sleja

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Sidebar background
lv: Sānu joslas fons

en: Sidebar borders
lv: Sānu joslas mala

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Plum
lv: Plūme

en: Title and slogan
lv: Nosaukums un sauklis

en: Firehouse
lv: Ugunsdzēsības depo

en: Ice
lv: Ledus
