Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Featured
nn: Framheva

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Header top
nn: Topptekst topp

en: Header bottom
nn: Topptekst botn

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Footer first column
nn: Botntekst fyrste kolonne

en: Footer second column
nn: Botntekst andre kolonne

en: Footer third column
nn: Botntekst tredje kolonne

en: Footer fourth column
nn: Botntekst fjerde kolonne

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste

en: Triptych first
nn: Triptych fyrste

en: Triptych middle
nn: Triptych midten

en: Triptych last
nn: Tritych siste

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Sidebar background
nn: Bakgrunn for sidestolpe

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst

en: Title and slogan
nn: Tittel og slagord
