Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Link color
pa: ਲਿੰਕ ਰੰਗ
