Responsive Bartik D7 (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Comments
pl: Komentarze

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Blue Lagoon (default)
pl: Błękitna laguna (domyślny)

en: Header top
pl: Kolor górnej części nagłówka

en: Header bottom
pl: Kolor dolnej części nagłówka

en: Slate
pl: Popielaty

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: Footer first column
pl: Pierwsza kolumna stopki

en: Footer second column
pl: Druga kolumna stopki

en: Footer third column
pl: Trzecia kolumna stopki

en: Footer fourth column
pl: Czwarta kolumna stopki

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: Triptych first
pl: Pierwszy tryptyk

en: Triptych middle
pl: Środkowy tryptyk

en: Triptych last
pl: Ostatni tryptyk

en: Main background
pl: Główne tło

en: Sidebar background
pl: Tło paska bocznego

en: Sidebar borders
pl: Obrys paska bocznego

en: Footer background
pl: Tło stopki

en: Plum
pl: Śliwka

en: Title and slogan
pl: Tytuł i slogan

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
pl: Elastyczna, umożliwiająca zmianę kolorów skórka z wieloma obszarami i responsywnym układem zaprojektowanym w pierwszej kolejności dla urządzeń mobilnych.
